Myjnia Samoobsługowa


W ciągu ostatnich lat myjnie bezdotykowe, stają się coraz bardziej popularne. Jest to spowodowane rosnącą świadomością społeczeństwa, które ceni sobie czas jakość oraz niskie koszty mycia.  

Mycie samochodu na myjni bezdotykowej pozwala na dokładne umycie pojazdu bez uszkodzeń delikatnej powłoki lakieru, zmatowienia lub odbarwienia jej. Takie czynniki jak odpowiednie ciśnienie wody, temperatura, wysokiej jakości środki chemiczne stanowią o efektywności mycia. Teraz możemy umyć rower, motor, quada lub samochód bez demontażu bagażników, anten, spoilerów czy lusterek.

Programy mycia:

1

Oprysk felg – zmiękczona woda

Mycie zasadnicze wysokim ciśnieniem z proszkiem temperatura wody 60 stopni C

Domywanie szczotką, gorąca piana o temperaturze 60 stopni C – opcja

Spłukiwanie

Konserwacja pojazdów gorącym woskiem pianowym temperatura 60 stopni C

Nabłyszczanie zimną zmiękczoną i zdemineralizowaną wodą z nabłyszczaczem

Czas:

● Tylko u nas 1zł za 70 sekund! 

 

● Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na program nr.3 domywanie szczotką, który powinien być wykorzystany do usuwania bardzo mocnych zabrudzeń typu owady i powinno się go używać po programie nr.2. Cieszy się on dużą popularnością wśród naszych klientów, wykorzystywana w nim szczotka z naturalnego włosia jest bardzo bezpieczna i delikatna dla lakieru.

Parametry:

 

● Ciśnienie mycia 110 Atmosfer

● Temperatura wody 60 stopni C

● Chemia marki: CID-Line

NOWOŚĆ w Myjni na Sierpnia

Do podstawowych programów dołączyliśmy kolejny:

Oprysk felg – specjalna chemia do usuwania zabrudzeń z felg !!!

CO NAS WYRÓŻNIA :

Obsługa jest zawsze na miejscu co jest rzadkością na innych tego typu obiektach. Pracownik chętnie wytłumaczy jak dobrze i ekonomicznie umyć auto oraz rozmieni Państwu pieniądze w razie potrzeby.Gdy pracownik nie jest zajęty obsługiwaniem klienta na myjni automatycznej to chętnie, NIEODPŁATNIE umyje Państwu samochód przy okazji pokazując poszczególne programy!

ZAREKLAMUJ SIĘ U NAS!

Myjnia Samoobsługowa posiada specjalnie wydzielone miejsca na banery ogłoszeniowe w dobrze widocznym miejscu o wymiarach 4×2 m. Cena za jeden baner to tylko 100 zł miesięcznie netto, a stała rotacja naszych klientów przyczyni się do lepszego rozreklamowania Państwa firmy!